Skaņas kā spēks

Patskaņu skaņas, to noskaņas un skandējumi ir lietotas daudzās kultūrās tūkstošiem gadu.

RA ir vīrišķās dabas karaliskais raksturs. Tas ietekmē simpātisko nervu sistēmu (kas piedalās iekšējo orgānu darbības un vielmaiņas regulēšanā, īpaši trauksmes un sasprindzinājuma stāvokļos), cilvēka auru un fizisko ķermeni. Izrunā kā ‘rɔː’.

MA var saukt par RA pavadošu skaņu. Tā ir mātišķa, sievišķa skaņa ar spēcinošu, sargājošu dabu. Tā ietekmē parasimpātisko nervu sistēmu (palēnina orgānu darbību, veicina potenciālās enerģijas uzkrāšanu, t.i., sekmē barības vielu uzņemšanu un uzkrāšanu, ir raksturīga miera un atpūtas stāvoklim). Izrunā kā ‘mɔ’ː

Dziedošās skaņas RA un MA tiek lietotas, lai rosinātu hipofīzi (apakšējais galvas smadzeņu piedēklis, iekšējās sekrēcijas dziedzeris), ko var iztēloties kā gan fiziskā, gan psīhiskā ķermeņa apziņas centru.

KHEI, ko izrunā kā ‘kaɪ iː’, veido spožu mēļu krāsu aurā. KHEI skandēšana veicina labu vispārējo veselību un norāda uz cēlām garīgām tieksmēm un augstāko saviļņojumu.

THO ir uzmundrinoša, rosinoša skaņa. Tā rosina vairogdziedzeri (pastiprina vielmaiņu un enerģijas maiņu, it sevišķi olbaltumvielu maiņu, līdz ar to – organisma augšanu, attīstību un nervu sistēmas funkcionālo stāvokli), kas regulē augšanu un ietekmē mācīšanos un gan garīgās, gan muskuļu aktivitātes enerģijas. Tā veido violeti sarkanu auru.

MEH rosina asins plūsmu un saules pinumu (veģetatīvais nervu sistēmas vadības centrs, cilvēka garīgā sirds, atrodas ķermeņa vidū, pakrūtē. Tajā koncentrējas mūsu garīgais spēks, dievišķā enerģija. Tā nosaka mūsu panākumus, prieku, iedvesmu). Šī skaņa veicina dzeltenzaļu krāsu aurā, palīdz psīhiskajām spējām nodot iespaidus uz materiālo patību.

ER rada apliecinošu un veicinošu ietekmi, ietekmē aizkuņģa dziedzeri (izdala divpadsmitpirkstu zarnā gremošanas fermentus, šķeļot olbaltumvielas, ogļhidrātus, taukus, un hormonus insulīnu un glikagonu asinīs.). Dara spožāku auras galveno krāsu.

EHM, ko izrunā kā ‘eɪm’, ir mieru nesoša skaņa. Ietekmē aizkrūts dziedzeri (tīmuss, limfātiskās sistēmas centrs, kurā notiek imūnsistēmas T-šūnu nobriešana, diferenciācija un imunoloģiskā „apmācība”. Atbild par organisma aizsargspējām kopumā, nodrošina stabilu imunitāti, sargā un atbrīvo no daudzām slimībām un infekcijām) un nomierina nervu sistēmu, atvieglo sāpes un ciešanas.

THA ir vērtīga, nozīmīga skaņa, kas ietekmē simpātisko nervu sistēmu (stimulē orgānu darbību, aktīvās enerģijas izlietošanu), cilvēka auru, psīhisko ķermeni.

EYE (‘aɪ’?) izstaro mierinošas un iepriecinošas vibrācijas, kas veido tumši sarkanu krāsu aurā. Tā nozīmē līdzcietību un dziļas simpātijas pret līdzcilvēku.

EH, ko izrunā kā īso ‘e’, senie viedie ir uzskatījuši par tādu, kam ir vara jeb ietekme uz ūdens elementu dabā. EH ir veicinoša un iedarbīga, īpaši uz tiem, kam ir kāda niecīga slimība vai asins sastāva kaite. Tā veido sarkanu nokrāsu aurā.

OOM ir jāvelk, beigās ļaujot M izgaist. M ir sievišķās dabas nobrieduša neiesaistīta spēka nozīme. Burts O pārstāv Visumu, bezgalīgu telpu un dzīvības nemirstību bez sākuma un gala.

skanjas

Patskaņu skaņas ir varenas un sniedz tūlītēju dziedināšanu … atkal, kad jums sāp, vai sievietēm mēneša īpašā dienā … izvaidiet skaņu OM vai jebkuru skaņu, piemēram, A, jūs izjutīsit skaņas vibrāciju, kas savācas atbilstošajā ķermeņa daļā … varbūt tāpēc cilvēki sāpēs vaid … mostieties ar OM skaņu, ņemiet glāzi ūdens, enerģizējiet to … tad izdzeriet to, tiklīdz esat kājās … dziedināšanai salieciet trīs pirmos pirkstus tā, ka tie saskaras, un pielieciet tos uz sava barības vada, skandiniet astoņas reizes OM, tad uzlieciet roku, lai sniegtu dziedināšanu cilvēkam, kam sāp …

http://www.youtube.com/watch?v=eWTVhOc0258

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s