Patiesība, Labvēlība un Daile (Sathyam Sivam Sundaram)Ne grēks ne nopelns, ne bauda ne sāpes.
Ne reliģiozas formulas, ne svētas vietas.
Ne Svēti Raksti, ne ceremonijas.
Ne es apēsts, ne ēdājs, ne ēšana;
Esmu es mūžīgi Svētlaimīgais, Viens vesels bez cita, Patiesība, Labvēlība un Daile.
Es esmu TAS.

Na Punyam Na Papam Na Saukhyam
Na Dukkham Na Manthra Na Tirtham
Na Veda Na Yajnam
Aham Bhojanam Na Bhojanam
Naiva Bhojam Na Kartau
Sadananda Rupam Advaitam Sathyam Sivam Sundaram Sadananda Rupam sivoham sivoham

 

Viņš ir pamats, stingrums; daļa un kopums, Sath – SATHYAM
Viņš ir apjēga, darbība, apziņa, sajūta, griba un rīcība, Chith- SIVAM
Viņš ir gaisma, cēlums, saskaņa, melodija, Ananda – SUNDARAM

“Sri Sathya Sai Suvarna Ratha Darshna Utsavam”

 

Nosaukums “Satjam Šivam Sundaram” (Sathyam Shivam Sundaram) ir nozīmes pilns. Tas runā par mani kā klātesošu katrā no jums, lieciet to vērā. Satjam (Patiesība) ir jūsu visu sākotnējā īstenība, tās dēļ jūs ņemat ļaunā, nosaukti par meļiem. Īstais “ES”, Patība ir bezvainīgs; tas nepieņem nepatiesus apvainojumus. Īstais “ES” ir Šivas līksme, laime, labvēlība – tas nav šavam (shavam – līķis). Tas ir Šubham (Shubham – daiļš), Nitjam (Nithyam – nepārejošs), Anandam (Aanandham – svētlaime). Kā gan jūs varat paciest, saukti citādi? Īstais “ES” ir Daile, un tāpēc jūs ņemat ļaunā, saukti par neglītiem. Es jeb Patība (aathma – tas pats, kas Dievs, Apjēga) ir ieausts ķermenī, kam tas (ES) nelīdzinās; tas tiek apkaunots, kad jūs to pielīdzināt miesai un piedēvējat tam tā fiziskā nesēja vājības un trūkumus.
Satja Sai Baba (Sathya Sai Baba)

Pieņemsim, ka jums jautā: “Kas radīja visu šo daudzveidību pasaulē, kas ir atbildīgs par visu šo dažādību?” Ko jūs atbildēsit?… Pareizā atbilde ir šāda: “Daudzveidības nav vispār!”… Šī dievišķā patība jūsos paliek nemainīga mūžam. Jūs kļūdaini uztverat to kā daudzas. Nepilnīgums ir jūsos. Izlabojiet savu redzējumu. Tieciet vaļā no maldiem. Dievišķais nav pārvērties par pasauli tāpat kā virve nav pārvērtusies par čūsku. Tumsā jūs noturat virvi par čūsku, bet tā joprojām ir virve. Tāpat arī dievišķā patība joprojām ir dievišķā patība, kaut jūsu neapjēga par to liek jums redzēt to kā pasauli… Daudzveidības pasaule stāv uz vienas kājas, ko sauc par maldiem. Nocērtiet to kāju, un pasaule nokritīs… Es bieži iesaku jums neidentificēt tāpat mani ar šo manu konkrēto ķermeni. Jūs nesaprotat. Jūs saucat mani tikai vienā vārdā un domājat, ka man ir tikai viens veidols, bet nav neviena vārda, ko es nenesu, un nav veidola, kurš nebūtu mans.

Pēc ilgiem meklējumiem šurpu turpu tempļos un baznīcās galu galā jūs nonākat atpakaļ, pabeidzot riņķi tur, kur sākāt, un atklājat, ka tas, kuru meklējāt pa visu pasauli, pēc kura esat vaimanājuši un lūgušies baznīcās un tempļos, kuru meklējāt kā visu noslēpumu noslēpumu, ir tuvāk par tuvu… jūsu īstā patība… jūsu dzīves, ķermeņa un dvēseles īstenība. Pasludiniet to! Izpaudiet to!

Kā ķermenis, prāts un dvēsele tu esi fantāzijas. Bet īstenībā tu esi tīra esamība, apjēga, svētlaime. Tu esi visuma Dievs. Tu radi visu šo visumu un sarauc to. Lai gūtu bezgalību, nožēlojamajai sīkajai cietuma individualitātei ir jāzūd…. Sekojiet sirdij. Skaidra sirds meklē viņpus prāta. Tā iedvesmojas…. Īstā laime ir tevī. Tevī ir varenais dievišķā nektāra okeāns. Meklē sevī. Izjūti to. Izjūti to. Tā ir tevī, tava īstā patība. Tā nav ne miesa, ne prāts, ne saprāts. Tas viss ir vienkārši izpausmes. Tu esi pāri tam visam. Tu iznāc kā smaidošs zieds, kā mirgojošas zvaigznes. Kas šajā pasaulē ir tāds, kas var likt tev kaut ko iekārot?

– No Satja Sai Babas runām un rakstiem

Satja Sai Baba dzied: Satjam Šivam Sundaram.

Dzied 9-gadīga malajiešu meitenīte

Dzied Abhaass

http://www.metacafe.com/watch/yt-Thg2O1nzh5I/abhaas_satyam_shivam_sundaram_svoi_29th_september/ )

Dzied Anamika Chaudhary

Dzied Lata Mangeshkar – dzīvais ieraksts no karaliskās Alberta zāles

Dzied Lata Mangeshkar

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s