Jūsu garīgie vingrinājumi izcels jūs no sliktiem ieradumiem. Šri Šri Ravi Šankars

Šri Šri Ravi Šankars nupat bija atgriezies no nedēļu ilga ceļojuma uz Indijas ziemeļaustrumiem. Stāstot par ceļojuma pieredzi, Šri Šri runāja par Bodolandas apmeklējumu Assamā.
“Ļoti tāls apvidus un skarba vieta, stipri vardarbības skarta. Mūsu YLTP skolotāji (Jaunatnes Vadības Mācību Programas (Youth Leadership Training Program) absolventi) ir padarījuši ļoti labu darbu.

Bodolandas satsangā zem karstas pusdienas saules bija sapulcējušies vairāk kā 150 000 cilvēki. Tik tālos apvidos cilvēki ir uzsākuši darīt labu darbu. Jums nav ko žēloties, ja nav elektrības, jo tur elektrības nav vispār! Tur nav elektrības, ceļu un ūdens. Bet cilvēki bija apmierināti. Kad mums ir visas iespējas, mēs žēlojamies, bet dažkārt tur, kur nav pieejami nekādi labiekārtojumi, cilvēki dzīvo pieticīgi un apmierināti.”
(Kāds no klausītājiem uzdod jautājumu).

Jaut.: Kā es varu atmest kāri pēc alkohola un cigaretēm?
Šri Šri Ravi Šankars: Ir trīs lietas, ko tu vari darīt, lai atmestu tādu kāri pēc alkohola un cigaretēm.
1.Veic savus garīgos vingrinājumus ik dienas. Tas izcels tevi no tādas iekāres.
2.Izproti, ka alkohola uzņemšana vai cigarešu smēķēšana mazinās tavas veiksmes. Ja tu to lietosi, var notikt kaut kāda neveiksme vai nelaime.
3.Iedomājies, ka kāds tev dāvā vienu kroru (10 milljonus dolāru), ja tu uz mēnesi pārtrauc lietot alkoholu vai cigaretes. Vai tu to darītu? Katru reizi, kad tev uznāk kārdinājums to darīt, tu domāsi, ka zaudēsi 10 miljonus kroru.
Tādā veidā tu sevi pārvaldīsi ar mantkārību vai bailēm. Lai tiktu vaļā no slikta ieraduma, bailes un alkatība ir Divya Aushadi (Dievišķā Zālīšu Māte), labākās vai pat maģiskas zāles!
Pēc tam Šri Šri Ravi Šankars vadīja klausītāju meditāciju.

Bangalores āšramā, 22.02.2010
http://wisdomfromsrisriravishankar.blogspot.com/

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s